Naturalna henna do włosów khadi, która nie niszczy włosów

Naturalna henna do włosów

Farbowanie włosów jest niezwykle popularne wśród zdecydowanej większości kobiet. Kolor zmieniają nastolatki, kobiety w średnim wieku i te, które przekroczyły 60 rok życia. Panie farbują włosy rozmaitymi preparatami, niestety wśród których znajduje się bardzo wiele kosmetyków o niskiej jakości. Często są one powszechnie dostępne, ale ze względu na niezliczoną ilość substancji chemicznych, jakimi zostały wypełnione, ich kupno jest dużym ryzykiem. Przede wszystkim dla jakości Twoich włosów. Warto więc postawić na naturalną alternatywę, jaką jest henna do włosów Khadi. Co warto o niej wiedzieć?

Naturalna henna Khadi – alternatywa dla chemicznych preparatów

Naturalna henna Khadi nazywana jest w ten sposób nie bez powodu – należy bowiem zacząć od tego, że tworzy się ją wyłącznie przy wykorzystaniu naturalnych składników. A konkretniej – mieszanek różnego rodzaju ziół. Henna do włosów pozbawiona jest więc wszelkiego rodzaju:

  • parabenów,
  • silikonów,
  • wzmacniaczy koloru
  • innych substancji, które często znajdują się w chętnie odwiedzanych sklepach z kosmetykami.

Firma Khadi to henna do włosów, tworzona zgodnie z pomysłami i recepturami rodem z dalekich Indii, gdzie w ramach tzw. ruchu khadi, możliwe było postawienie na rodzime produkty i zadbanie o ich najwyższą jakość. Dzisiaj naturalna henna Khadi cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Jest jedną z najlepszych alternatyw dla chemicznych farb, szkodliwych dla struktury włosa.

Dlaczego warto postawić na naturalną hennę do włosów?

Przede wszystkim ze względu na jej naturalność. Jest to henna do włosów, która dzięki ziołowym składnikom odżywia i regeneruje włosy oraz przywraca im naturalny blask i piękno. Pozwala zadbać o włosy zniszczone, które przez wiele lat farbowane były chemicznymi farbami i których stan od dawna nie jest taki, jaki powinien. Oczywiście przy wszystkich swoich znakomitych właściwościach odżywczych i regeneracyjnych, naturalna henna Khadi nadaje włosom trwały, bardzo wyrazisty kolor. Dzięki czemu użytkowniczki otrzymują efekt, który daje im pełnię satysfakcji.

Naturalna henna do włosów:

  • zapewnia piękny, długotrwały kolor,
  • odżywia i regeneruje zniszczone włosy,
  • pokrywa odrosty i siwe włosy, przywracając fryzurze naturalne piękno,
  • zapewnia włosom blask,
  • dostępna jest w wielu kolorach,
  • pozbawiona jest chemii, a jej skład opiera się wyłącznie na naturalnych, odpowiednio wyselekcjonowanych składnikach.

Warto dodać, że naturalna henna jest tworzona w oparciu o tradycyjne, indyjskie receptury. A co równie ważne powstaje przy respektowania norm europejskich, dzięki czemu reprezentuje najwyższy poziom.

Henna do włosów – czy warto na nią postawić?

Tak, tym bardziej że dostępna jest w bardzo atrakcyjnych cenach i daje długotrwały efekt. Jeżeli poszukujesz najlepszych preparatów tego typu, sprawdź ofertę Naturalnej Drogerii. Znajdziesz tam nie tylko hennę, ale również naturalne odżywki, które pomogą Ci jeszcze bardziej w regeneracji i odbudowie zniszczonych włosów. Wszystkie produkty oparte o oryginalne, indyjskie receptury!

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *