Młodzieńcza objętość twarzy dzięki TEOSYAL®

objętość twarzyTo, co sprawia, że wyglądamy młodzieńczo i świeżo, to właśnie naturalna objętość twarzy. Z wiekiem kontury wyraźnie się wyostrzają, co sprawia, że po prostu wyglądamy starzej. Na szczęcie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej skutecznie pomogą uporać się z tym problemem. Nadając twarzy objętość za pomocą wypełniaczy sprawimy, że twarz będzie wyglądać młodziej i piękniej. W tym celu świetnie sprawdzą się produkty TEOSYAL®. Zobacz, do czego zostały stworzone!

Idealnie dopasowane właściwości

To, do jakiego obszaru twarzy będzie odpowiedni dany wypełniacz zależy od wielu czynników. Wypełniacze TEOSYAL® są przygotowane na bazie różnych gęstości żelu o odmiennych właściwościach. To sprawia, że każdy produkt dostosowany jest do różnych obszarów twarzy – w zależności od tego, o jakim efekcie zabiegu marzymy – od niwelowania zmarszczek, aż do modelowania konturów twarzy.

Dla objętości twarzy

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego opracowane przez TEOXANE Laboratories świetnie sprawdzają się, gdy chcemy przywrócić skórze twarzy objętość utraconą wraz z upływem lat. TEOSYAL RHA® 4 to wypełniacz, którzy służy w celu przywrócenia objętości w szczególnie wymagających, dynamicznych obszarach, jak np. policzki czy kontury twarzy. Kolejny z gamy – TEOSYAL®  PURESENSE ULTRA DEEP będzie nadawał lub kreował objętość np. w okolicach kości policzkowych czy podbródku. Produkt ten dostępny jest wraz z lidokainą (czyli środkiem znieczulającym miejscowo, co dla wielu pacjentów jest wielką zaletą). Z kolei TEOSYAL® PURESENSE ULTIMATE będzie znajdował najlepsze zastosowanie na obszarach, które są większe objętościowo, tutaj także będzie można go zastosować na okolice kości policzkowych, podbródek, linę szczęki oraz w skronie. Ten ostatni, występuje również w wersji ze zmniejszającą odczucie bólu lidokainą.

Zabieg dla ciebie

Wykorzystanie wypełniaczy, to doskonały sposób, aby przejść metamorfozę, bez konieczności długiej rekonwalescencji, skomplikowanych zabiegów i wizyt na sali chirurgicznej. Warto wtedy zwrócić się do lekarza medycyny estetycznej, aby dobrał najlepszy zabieg i doradził, jakim preparatem powinien być on wykonywany. Bogata gama wypełniaczy TEOSYAL® pozwala dobierać produkty w taki sposób, abyś mogła uzyskać pełne i jak najlepsze efekty, którymi będziesz mogła cieszyć się przez długi czas.

Więcej na: https://www.teoxane.com/pl/dermal-fillers

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *