Wpleć odrobinę słońca w swoje włosy przy użyciu innowacyjnej metody koloryzacji Dia Rochesse Hi-Visibility!

włosy farbowane
włosy farbowane

Pragniesz zmienić coś w swoim wyglądzie, ale brakuje Ci pomysłu? To dobry moment, aby poeksperymentować nieco z włosami. Nie chodzi tu o diametralne zmiany, ale o delikatne odświeżenie fryzury i zaakcentowanie ich naturalnej, ciemnej barwy. Efekt rozjaśnionych słońcem włosów to idealna propozycja na nadchodzące jesienne dni. Dzięki niestandardowym technikom koloryzacji możesz zatrzymać wspomnienie słonecznych wakacji na włosach. Zabieg rozjaśniania określonych pasemek możesz wykonać we własnym domu przy użyciu odpowiedniej farby. Sprawdź, jak uzyskać efekt muśniętych słonecznym blaskiem włosów.

Najnowsze techniki koloryzacji

Na koloryzację włosów decydujemy się z różnych powodów. Dla niektórych to po prostu forma metamorfozy, przerwanie rutyny, dla innych – potrzeba zamaskowania nieestetycznie wyglądających siwych włosów. Jedną z najnowszych metod koloryzacji jest tzw. rooting. Technika ta pozwala ochronić włosy na długości poprzez koncentrację farby w postaci nieregularnych pasemek u nasady głowy, w miejscu widocznych odrostów. W ten sposób nasze włosy będą wyglądać naturalniej, a skóra głowy zostanie zabezpieczona przed częstymi zabiegami koloryzacji całych włosów. Rooting pozwala uzyskać efekt trójwymiarowości i świetnie harmonizuje z odcieniami szarości lub różu. Hitem sezonu stał się jednak bronde, polegający na umiejętnym łączeniu brązu z blondem. Miodowo-orzechowe pasemka stwarzają wrażenie naturalnej, lekkiej i pełnej objętości fryzury. Równie dużym zainteresowaniem cieszą się techniki sombre i flamboyage, stwarzające wrażenie włosów rozjaśnionych przez promienie słoneczne.

Koloryzacja Dia Richesse Hi-Visibility

Jeśli marzysz o słonecznych refleksach na włosach, koloryzacja od L’Oreal Professionnel – Dia Richesse Hi-Visibility jest skierowana właśnie do Ciebie! Niezależnie od tego, czy jesteś posiadaczką ciemnych włosów o naturalnej barwie, czy też masz za sobą koloryzację, Dia Richesse Hi-Visibility sprawi, że Twoja fryzura będzie wyglądała naturalnie i olśniewająco. Oprócz efektu rozjaśnienia o kilka tonów, koloryzacja Dia Rochesse Hi-Visibility to doskonała forma pielęgnacji, po której Twoje włosy będą jedwabiście miękkie i nabiorą blasku. Preparat nie zawiera szkodliwego dla włosów amoniaku, a oprócz tego ukrywa siwe włosy i utrzymuje się na nich nawet do sześciu tygodni. Pragniesz mieć jasne refleksy na ciemnych włosach? W takim razie ta farba jest dla Ciebie.

Jak pielęgnować włosy farbowane?

Włosy farbowane mają zniszczoną strukturę. Wskutek wniknięcia barwnika do wnętrza włosa, łuski włosowe ulegają rozchyleniu, a co za tym idzie, tracą wodę. Aby zapobiec nadmiernemu uszkodzeniu i utracie naturalnej powłoki ochronnej, należy używać szamponów, które zabezpieczą lipidową powłokę włosa i ich przesuszanie. Częste mycie włosów po koloryzacji powoduje stopniowy zanik koloru, dlatego powinnyśmy starać się używać szamponu rzadziej i zawsze przy użyciu odżywki. W przypadku prostowania włosów bądź ich suszenia przy użyciu suszarki warto postawić na urządzenie wyposażone w dyfuzor i osuszać włosy chłodnym powietrzem, co zabezpieczy je przed zbyt prędkim blednięciem. Aby utrzymać włosy w zdrowej kondycji, należy chronić je przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak promienie UV, silny wiatr czy nadmierna wilgoć. Włosy farbowane bardzo łatwo mogą ulec przesuszeniu, toteż powinniśmy szczególną uwagę przyłożyć do zabiegów pielęgnacyjnych, poprzez częste i regularne stosowanie masek i kuracji białkowych. Delikatne obchodzenie się z włosami podczas mycia, szczotkowania i osuszania redukuje ich nadmierne wypadanie. Spanie na satynowej lub wykonanej z jedwabiu poduszce ogranicza plątanie się włosów.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *