Jaki prezent dla dziecka na święta?

prezent dla dziecka
prezent dla dziecka

Jaki prezent dla dziecka na święta? Święta zbliżają się wielkimi krokami. A my zabiegane, zestresowane i przemęczone codziennymi obowiązkami musimy znaleźć jeszcze chwilę na kupienie prezentu dla dzieci. Najlepiej takiego, który nie tylko bawi, ale także uczy. Dzięki któremu nasze dziecko rozwinie wodze fantazji, pobudzi swoją kreatywność i wyobraźnię. Dodatkowo poćwiczy zdolności manualne – i co ważniejsze zapewni sobie ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu akurat wtedy, gdy my musimy zająć się obowiązkami domowymi.

Prezent dla dziecka na święta – który sprawdza się zawsze

Dlatego dzisiaj opiszę swój sprawdzony patent na zabawkę tego typu. Mądrą zabawkę, która uczy i absorbuje uwagę mojego dziecka. Do której często wraca i którą potrafi bawić się godzinami sama lub z kimś dorosłym.
Moim typem jeśli chodzi o prezenty są kreatywne gry oznaczone logo CzuCzu. Mieszkając nawet w małej miejscowości bez problemu można je dostać. Ja swojej królewnie te zabawki kupiłam w Rossmanie. Są też dostępne w Empiku, Smyku i pewnie innych sklepach też.

Prezent dla dziecka – dlaczego CzuCzu?

Dlaczego je polecam – bo nie dość że na długo zajmują uwagę mojej córy – to jeszcze nie są produktem jednorazowym. Ale od początku. Taka zabawka CzuCzu (my konkretnie jesteśmy właścicielkami zestawu Rysuj z CzuCzu i właśnie ten zestaw zaraz opiszę) to zestaw kart, wykonanych na twardej tekturce, która jest pokryta śliską substancją – coś na zasadzie folii. W każdym razie to zabezpieczenie sprawia, że zadania do wykonania na karcie, rebusy, łamigłówki – można rozwiązywać bez końca. Dzięki czemu nasze dziecko ma możliwość dojść do niesamowitej wprawy powtarzając te same zadania czy też wymyślając kolejny strój dla księżniczki. A jest to możliwe, ponieważ do kart dołączony jest specjalny pisak i ściereczka. Pisak ten wygląda i pisze podobnie jak marker. Przy czym jest łatwo ścieralny. Wystarczy kilka ruchów dołączoną do zestawu ściereczką, by można było zabawę zaczynać od początku – wymyślając nowy domek dla królewny, czy pomagając wyjść z labiryntu piratowi.
A dodatkowo cena – nie odstrasza – za wielogodzinną zabawę brzdąca na 25 dwustronnych kartach zapłacimy ok. 35 zł
Wspomnieć jeszcze należy – że cały zestaw jest świetnie zapakowany. W małą kartonową teczkę, którą dziecko może zabrać ze sobą gdzie tylko chce. Super sprawdza się w domu jak i nadaje się na wypad do dziadków.

Dlatego moim zdaniem warto wziąć pod uwagę ten produkt kupując prezent dla dziecka.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *