Garnier Fructis Goodbye Damage – na ratunek zniszczonym włosom

zniszczone włosy
zniszczone włosy

Odbudowanie zniszczonych włosów może być trudne i czasochłonne, szczególnie jeśli przez długi czas je farbowałaś lub używałaś przyrządów do stylizacji na gorąco. Może jednak być także prosta, jeśli będziesz używać odpowiednio dobranych kosmetyków: szamponu, odżywki do włosów oraz maski do włosów. Ciekawym rozwiązaniem do przetestowania jest zestaw produktów od Garnier – Fructis Goodbye Damage, przeznaczonych do pielęgnacji włosów słabych i zniszczonych.

Garnier Fructis Goodbye Damage – sposób na zniszczone pasma

Włosy ulegają zniszczeniom każdego dnia, szczególnie wtedy, gdy nie są odpowiednio chronione i pielęgnowane. Pielęgnacja włosów to podstawa i by zachować pasma w doskonałej kondycji, należy używać przeznaczonych do nich kosmetyków do włosów oraz powstrzymywać się od silnie działających na nie zabiegów fryzjerskich. Gdy zaniedbuje się pielęgnację, często farbuje i rozjaśnia pasma, a ponadto stylizuje z użyciem ciepła, można się spodziewać, że po pewnym czasie staną się matowe, suche i połamane. Czy w tej sytuacji jedynym wyjściem jest obcięcie włosów i czekanie, aż odrosną zdrowe? Na szczęście nie. Jeśli czujesz, że zaniedbałaś swoje kosmnyki, możesz odwrócić nawet rok zniszczeń w zaledwie trzy dni! A będziesz do tego potrzebować trzech produktów: szamponu, odżywki do włosów oraz maski do włosów z serii Garnier Fructis Goodbye Damage. Już po trzech aplikacjach produktów kondycja włosów zauważalnie się poprawia.

Jak przywrócić  do dobrej kondycji w trzy dni?

W trosce o włosy, zafunduj kosmykom rytuał, na który złożą się:

  • mycie kosmyków szamponem, czyli oczyszczenie
  • nakładanie po myciu odżywki do włosów do spłukiwania, czyli odżywienie
  • używanie maski do włosów, aby zapewnić im maksymalne odżywienie i moc składników, które przywrócą pasmom kondycję i blask, czyli regeneracja

Zadbane włosy dzięki ekstraktom z owoców

Oczyszczanie włosów jest bardzo ważne w pielęgnacji i należy pamiętać, by używać produktów, które nie działają zbyt silnie, by pasm nie przesuszyć dodatkowo. W przypadku zniszczonych włosów najlepiej postawić na produkt wzmacniający, wzbogacony w składniki pielęgnujące. W przypadku kosmetyku z serii Garnier Fructis Goodbye Damage składniki aktywne to:

  • ekstrakt z owoców amli, działąjący naprawczo. Jest to substancja bogata w witaminy A oraz E, a także garbniki i flawonoidy, które wzmacniają kosmyki od wewnątrz i regenerują je.
  • keraphyll, który naprawia uszkodzenia, wywołane przez czynniki zewnętrzne

Olejki owocowe zawarte w produktach z serii wzmacniają pasma i jednocześnie sprawiają, że stają się bardziej odporne na zniszczenia oraz uszkodzenia. Białka z cytryny, ekstrakty z roślin i owoców, a także witaminy B3 i B6 to połączenie, które doskonale odżywia włosy i zauważalnie poprawia ich kondycję.

Jak przeprowadzić kurację naprawiającą zniszczone włosy?

Walka o zdrowe włosy nie musi być trudna, wymaga jedynie regularności w działaniu. Oczyszczaj włosy tak często, jak tego potrzebują. Po każdym myciu nakładaj na pasma balsam do włosów i pozostawiaj go na kosmykach co najmniej kilka minut,m by składniki odżywcze mogły wniknąć w struktury włosa. Aby maksymalnie zregenerować zniszczone kosmyki, jeden-dwa razy w tygodniu aplikuj maskę i spłukuj po kilku minutach. Efekty zauważysz już po kilku aplikacjach – widocznie zdrowsze i piękniejsze włosy.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *