Attiva – nieinwazyjny lifting bez nici!

lifting

W życiu każdej kobiety nadchodzi taka chwila, gdy zauważa u siebie pierwsze zmarszczki, które z czasem się pogłębiają, skóra staje się wiotka, odwodniona, nierzadko pojawiają się przebarwienia. Starzejące się ciało staje się coraz mniej sprężyste, obniżając pewność siebie. Z tego względu wiele pań po 35 roku życia, a także tych w dojrzałym wieku, zadaje sobie pytanie, jak odmłodzić skórę twarzy i ciała, przywrócić gładkość, elastyczność oraz atrakcyjny, młodzieńczy wygląd? Świetną opcją jest lifting skóry Attiva – na czym dokładnie polega i dlaczego warto skorzystać z tego nowoczesnego rozwiązania?

Lifting – Odejmij sobie lat dzięki osiągnięciom medycyny estetycznej!

Medycyna estetyczna jest bardzo dynamicznie rozwijającą się dziedziną, która oferuje możliwość odwrócenia i zahamowania oznak starzenia. Kliniki dysponują profesjonalnym, zaawansowanym sprzętem, który daje lekarzom ogromne pole do działania. Nieustannie pojawiają się zabiegi oparte na coraz to nowszych technologiach, które jeszcze skuteczniej usuwają zmarszczki, wysmuklają, stymulują skórę do regeneracji, zapewniając lepszy wygląd. Jeszcze kilka lat temu lifting skóry mógł być przeprowadzony tylko metodą chirurgiczną, polegającą na inwazyjnej operacji plastycznej. Attiva w opinii ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki jest jedną z najlepszych, bezinwazyjnych metod rewitalizacji skóry, poprawy jej napięcia i kondycji, stanowiąc fantastyczną alternatywę dla liftingu operacyjnego.

Na czym polega niechirurgiczny lifting skóry Attiva?

Attiva to lifting falami radiowymi RF. Laser endodermalny oparty na systemie podskórnym (cienka mikrosonda umieszczana jest w kaniuli), co pozwala na szybsze osiągnięcie zauważalnych efektów i sprawia, że zabieg jest bardziej komfortowy dla pacjenta, który nie odczuwa praktycznie bólu (dzięki nasiękowemu znieczuleniu miejscowemu). W wyniku podgrzania skóry i tkanek podskórnych (temperatura wynosi od 50 do 70 stopni Celsjusza) dochodzi do ich przebudowy oraz rozpuszczenia zalegającej tkanki tłuszczowej, co jest nie bez znaczenia dla osób, którym zależy na wymodelowaniu i wysmukleniu problematycznych partii ciała, takich jak brzuch, pośladki, ramiona, uda, czy okolice kolan. Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się lekki obrzęk i zaczerwienienia, objawy te są naturalnym zjawiskiem i znikają w ciągu kolejnych 24-48 godzin.

Efekty liftingu skóry falami radiowymi

Jakich efektów można się spodziewać, poddając się liftingowi laserem Attiva? Urządzenie to:

  • redukuje blizny i rozstępy,
  • poprawia owal twarzy,
  • redukuje zmarszczki wokół oczu,
  • zwalcza cellulit,
  • niweluje wiotkość brzucha, nóg, ramion,
  • przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej,
  • redukuje fotouszkodzenia.

Jakie są inne zalety liftingu bez nici? Natychmiastowa poprawa wyglądu oraz krótki czas rekonwalescencji. Już po kilku dniach możemy wrócić do codziennych aktywności. W  większości przypadków wystarczy już jedna sesja, by osiągnąć oczekiwane rezultaty (standardowo zabieg trwa od 40 do 90 minut), dlatego też nie musimy poświęcić dużej ilości czasu na skorzystanie z terapii. Warto wspomnieć, że urządzenie Attiva może również zostać wykorzystane do rewitalizacji okolic intymnych.

Attiva – dla kogo dedykowane jest odmładzanie skóry bez udziału chirurga?

Jakie osoby powinny szczególnie skorzystać z możliwości, jakie daje lifting falami radiowymi RF? Główne wskazania do nieinwazyjnego liftingu Attiva, to problemy z jędrnością i napięciem skóry, zmarszczki, nadmiar tkanki tłuszczowej, szpecące blizny i rozstępy.

Jak widać, w odróżnieniu od innych zabiegów np. z wykorzystaniem nici liftingujących, Attiva jest znacznie mniej inwazyjną procedurą, dzięki której możemy poprawić swoją urodę oraz pozbyć się nieestetycznych zmian, które często są przyczyną licznych kompleksów i zmartwień, a jak wiadomo wygląd zewnętrzny w dużym stopniu wpływa na nasz nastrój oraz poczucie własnej wartości.

Więcej przydatnych informacji na temat rewolucyjnego liftingu skóry laserem Attiva oraz innych wartych przetestowania zabiegów, znajdziesz na stronie internetowej: https://klinikamiracki.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *