Jak szybko schudnąć do lata?

Jak szybko schudnąć do lata?
Jak szybko schudnąć do lata?

Jak szybko schudnąć do lata? Coraz częściej to pytanie chodzi Ci po głowie. W końcu – nic dziwnego. Wyglądasz przez okno i widzisz budzącą się do życia przyrodę. Czujesz, że lato jest tuż tuż. Z drugiej strony przeglądasz się w lustrze – i z przerażeniem stwierdzasz, że zimowe krągłości i dodatkowe kilogramy nie roztopiły się wraz ze zmianą aury. Dalej są z Tobą – a lato i upragnione wakacje coraz bliżej. To już ostatni dzwonek na poprawę wyglądu i zrzucenie niechcianych kilogramów, które zostały po zimie. Sposobów na powrót do formy jest wiele. Jednak Ty – jako samotna matka nie dysponujesz nadmiarem czasu czy pieniędzy. Dlatego poznaj 6 prostych i tanich sposobów na zgrabne ciało do lata.

Jak szybko schudnąć do lata? Zrezygnuj z alkoholu

wiem że to trudne – szczególnie w maju – gdzie sezon grillowy w najlepsze trwa. Jednak jeśli zależy Ci na efektach – warto zrezygnować z alkoholu. Jest on bardzo kaloryczny. Jedna butelka piwa – to 250 dodatkowych kcal, podczas gdy porcja schabu na obiad to ok. 450 kcal. A co jeśli na wieczór wypijesz kilka takich butelek? Twoje całotygodniowe wyrzeczenia nie dadzą Ci żadnych rezultatów.
Zrezygnuj z majonezu – jego rolę równie dobrze spełni ketchup, chrzan czy musztarda. Dużo to zdrowsze i znacznie mniej kaloryczne.

Jak szybko schudnąć do lata?Zwiększ aktywność fizyczną.

Jest piękna pogoda – wyjdź na spacer, zabierz dzieciaki, psa i idźcie pobawić się na świeżym powietrzu. Zamiast jeździć windą, zacznij chodzić schodami, jeśli masz czas – wysiądź przystanek czy 2 przed domem. Lato sprzyja ruchowi. Więc po prostu wykorzystaj dobrą aurę.
Polub ostre przyprawy. One także przyspieszają Twój metabolizm i sprawiaja – że zaczynasz trawić szybciej. Dlatego – jeśli lubisz – nie żałuj sobie ostrych przypraw. To łatwy sposób na dojście do wymarzonej wagi.

Jak szybko schudnąć do lata? Jedz więcej białka.

Węglowodany bardzo szybko są trawione przez nasz organizm – a ich nadmiar odkładany jest w postaci kolejnej fałdki na brzuchu. Dlatego warto płatki śniadaniowe zastąpić gotowanym jajkiem czy piersią z kurczaka. Białko ma to do siebie – że znacznie dłużej się trawi i zużywa znacznie więcej energii w naszym organizmie. 20 – 30% kalorii zawartych w białku jest potrzebne na jego strawienie. W wyniku czego – po prostu dostarczamy organizmów znacznie mniej kalorii. Właśnie na tym założeniu opiera się dieta Dukana. Kolejny plus jest taki – że po zjedzeniu wysokobiałkowych produktów – znacznie dłużej czujemy się najedzeni.

Jak szybko schudnąć do lata?Zacznij ćwiczyć.

Wiem – łatwiej powiedzieć niż zrobić. Zwykle ćwicząc samemu – szybko się zniechęcamy. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest dołączenie do wyzwań. Gdzie wraz z profesjonalnym trenerem i ludźmi podobnie jak Ty zmotywowanymi do schudnięcia ćwiczysz według ściśle określonego planu – który po prostu daje efekty. Co ważne – zupełnie za darmo, w domu – bez tracenia czasu i pieniędzy. Korzystając z doświadczenia i pozytywnej energii prowadzącego wyzwanie oraz osób uczestniczących tak jak Ty w przedsięwzięciu. Takie wyzwanie organizuje aktualnie Michał Wrzosek znany trener personalny. Dlatego jeśli chcesz osiągnąć efekty wykraczające poza Twoje najśmielsze wyobrażenia – dołącz do wyzwania i ćwicz z Michałem.

Jak szybko schudnąć do lata?Pij wodę.

Zamiana słodkich napojów na zwykłą, czystą wodę przyniesie Ci same korzyści. Nie tylko nie dostarczysz organizmowi dodatkowych zbędnych kalorii, ale również zafundujesz mu detoksykację. Za co Twoje nerki będą Ci szczególnie wdzięczne. Pozbędziesz się także toksyn z organizmu – dzięki czemu będziesz szybciej chudnąć i lepiej funkcjonować. Pamiętaj – że zalecana ilość wody do wypicia w ciągu dnia to minimum 1,5 litra

Jak szybko schudnąć do lata?Jedz zielone warzywa

zapełnią ci żołądek – nie dostarczając praktycznie żadnych kalorii. A dodatkowo zawierają dużo składników mineralnych i witamin – których Twój organizm po prostu potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania

Mam nadzieję, że już znasz odpowiedź na pytanie: Jak szybko schudnąć do lata. Jednak – same przeczytanie tego artykułu Ci nie pomoże. Dlatego – już teraz zrób pierwszy krok – i dołącz do wyzwania Michała Wrzoska. To może być Twój pierszy krok na nowej, wymarzonej drodze życia

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *