Aftershokz – najlepsze słuchawki dla mamy

Słuchawki dla mamy. O tym jak silna jest każda mama, wiedzą tylko kobiety, które miały zaszczyt wstąpić do grona matek. Ogrom pracy i czasu, który wkładamy każdego dnia w naszą pociechę wynagradza nam jej każdy uśmiech. Szczególnie ciężko mają kobiety samotnie wychowujące dzieci – które z reguły nie mogą liczyć na wsparcie partnera.

Słuchawki dla mamy – czyli czas na relaks

W natłoku zadań i obowiązków – warto od czasu do czasu przypomnieć sobie – że każdej mamie chwila relaksu się należy. Bez względu na to jak wiele mamy do zrobienia – jesteśmy tylko ludźmi. I potrzebujemy choć chwili – na zregenerowanie się

Ciekawym pomysłem na aktywny wypoczynek i podładowanie życiowych akumulatorów może być spacer z wózkiem – na przykład w parku. Idealnym dodatkiem byłoby słuchanie ulubionych piosenek. Jednak nie zawsze można to zrobić. Ryzyko jest takie – że podczas słuchania muzyki – stracimy kontakt z dzieckiem. Z tego powodu wiele mam rezygnuje z tej formy rozrywki i odpoczynku.

Słuchawki dla mamy – dlaczego  Aftershokz?

Z rozwiązaniem tego problemu wychodzi firma Aftershokz. Jest to producent słuchawek, które przekazują dźwięk przez kość do ucha środkowego. Działa to w ten sposób, że zakłada się je na wysokości kości policzkowej. Dźwięk przekazywany jest przez drgania, więc ucho zostaje całkowicie odkryte. Dzięki temu idealnie słychać zarówno muzykę, jak i dziecko. Gdyby tego było mało producent zadbał o wszelkie kwestie techniczne, aby jeszcze bardziej umilić nam ten czas.

słuchawki Aftershokz

Słuchawki dla mamy – czyli słuchawki Aftershokz są bezprzewodowe, więc nie trzeba martwić się zwisającym kablem. Za który może pociągnąć ciekawe wszystkiego dziecko i zniszczyć sprzęt. Na pełnym naładowaniu działają aż 6 godzin. Całość steruje się za pomocą przycisku wielofunkcyjnego, którym można chociażby odbierać połączenia telefoniczne. Pałąk jest giętki i lekki, więc nosi się je bardzo wygodnie, a o tym jak wiele mogą mieć zastosowań odkryjesz sama podczas codziennych czynności. Szczególnie upodobali je sobie sportowcy, bo podczas chociażby jazdy rowerem słychać w nich zarówno muzykę jak i nadjeżdżające auta.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *