Aftershokz – idealne słuchawki dla rodziców

słuchawki dla rodziców

Bycie rodzicem to nie tylko duża przyjemność, ale również ogromna odpowiedzialność. W pierwszych miesiącach i latach życia dziecka poświęcamy mu maksymalną możliwą ilość czasu. Warto jednak pamiętać, aby znaleźć też trochę czasu dla siebie na relaks.

Słuchawki dla rodziców – co wybrać?

Idealnie sprawdza się przy tym słuchanie muzyki. Nie zawsze możemy odciąć się od głosów dziecka, ale nie oznacza to, że powinniśmy rezygnować ze słuchania muzyki tylko znaleźć na to odpowiedni sposób. Takowy znalazła firma Aftershokz, która produkuje najbezpieczniejsze słuchawki dla sportowców i rodziców. Działają one na zasadzie przewodnictwa kostnego. 

Na czym to polega?

Używają kości czaszki jako systemu rezonatorów – to zjawisko nazwane jest przewodzeniem kostnym. Dzięki wprawianiu kości czaszki w odpowiednie drgania, dźwięk przekazywany jest do naszego ucha wewnętrznego. Inaczej mówiąc możemy słuchać muzyki i mieć otwarte ucho przez co słyszmy wszystko, co mówi do nas dziecko. Warto pamiętać, że w słuchawkach można odbierać połączenia telefoniczne, więc jeśli chcesz wybrać się na spacer z wózkiem i prowadzić rozmowę nie tracąc kontaktu z dzieckiem to jest to idealny produkt dla Ciebie.

Aftershokz2

Słuchawki dla rodziców – zalety Afterhokz

Słuchawki Aftershokz działają na Bluetooth, więc nie trzeba martwić się kablem. Na pełnym naładowaniu gotowe są grać do 6 godzin, co jest bardzo przyzwoitym wynikiem. Lekki i giętki pałąk zapewnią wygodę w korzystaniu z nich, a odporność na pot i lekki deszcz są kolejnym powodem dla których warto mieć je na sobie zamiast trzymać przy uchu telefon. Słuchawki mają wiele zastosowań – świetnie sprawdzą się podczas biegania lub jazdy na rowerze. Chcąc posłuchać muzyki w standardowych słuchawkach musimy liczyć się z tym, że tracimy kontakt z otoczeniem i nie będziemy słyszeć nadjeżdżających samochodów. W słuchawkach Aftershokz słyszymy idealnie muzykę oraz całe otoczenie. Pomysłów na ich wykorzystanie może być sporo. Wszystko zależy od Twojej kreatywności, a o kwestie techniczne zadbał producent – firma Aftershokz.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *