Modna mama w szarym mieście – kolorowe chusty

Modna mama
 

Modna mama – bo kobieta zmienną jest. Jednego dnia ubiera malinową sukienkę z błękitnymi szpilkami, następnego ukrywa się pod szarą bluzą i rozciągniętymi dresami. Gdy ma dobry humor sięga po kolory i różnorakie wzory, a przy spadku energii otula się czarnym płaszczem. Młoda mama to nie tylko opiekunka dziecka – to przede wszystkim ta zmienna kobieta. Naprzeciw potrzebom kobiet-mam chusty wychodzą z inicjatywą wielu barw!

Modna mama – Do wyboru, do koloru!

Białe, czarne, pomarańczowe, pistacjowe w paski… Każda mama wypatrzy coś odpowiedniego dla siebie. Co ważne – chusty elastyczne są tańsze od nosidełek. W cenie jednego nosidełka jesteś w stanie kupić trzy różne chusty! To wspaniałe rozwiązanie, gdy lubisz zmieniać swój wygląd i zależy Ci na dopasowaniu chusty do ubrania, w którym planujesz wyjść. Jednolite chusty są bardziej uniwersalne, natomiast jeśli Twój strój jest stonowany, możesz pokusić się o motyw pasów, kratki bądź kwiatów.

Modna mama – Bezpieczeństwo to podstawa

Szukaj sklepów, w których znajdziesz dedykowane produkty dla mam. Nie każda chusta będzie odpowiednia do wiązania. Sprawdzaj również informacje znajdujące się na metce – zawarte na nich kategorie wagi i wzrostu dziecka zapewnią Ci pełne zabezpieczenie przed kupieniem nieodpowiedniego modelu. Jeżeli lubisz bawić się w różne wiązania – sprawdzi się dal ciebie chusta tkana. Daje wiele możliwości, miedzy innymi noszenia malucha na plecach. Dla mniej wprawionych mam odpowiednia będzie elastyczna chusta do noszenia dziecka – jeden sposób wiązania nie będzie przysparzał problemów. Wykonana z bawełny, bez syntetycznych ulepszaczy, zapewni miłe i oddychające otulenie delikatnego ciała. Również i ty nie odczujesz dyskomfortu, gdyż dobrze związana rozkłada ciężar dziecka na obu barkach równomiernie.

Bliskość

W pierwszych miesiącach życia dziecka buduje się silna więź z rodzicami. Chusta zapewnia dużą intymność, która uspokaja dziecko i daje mu nieustanne poczucie bliskości i bezpieczeństwa. Jeżeli twój partner lubi spędzać czas na spacerach z dzieckiem – możesz zakupić mu jego własną chustę, w której dumnie pokaże światu swojego potomka. Wbrew pozorom mężczyźni lubią spędzać czas  ze swoimi pociechami – tak więc raz na jakiś czas, na wspólnym spacerze, pozwól mu ponieść wasz wspólny, słodki ciężar.

Bliskość, jaką uzyskacie dzięki takiemu noszeniu, będzie procentować w przyszłości. Pozytywnie zakręcona mama zapewni sobie pełen komfort, gdy jej wygląd będzie prezentował się nienagannie, a dziecko będzie w zasięgu otulających rąk najukochańszej osoby.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *