Zarabianie na pisaniu tekstów – czemu nie??

Zarabianie na pisaniu tekstów

Jedną z opcji dorobienia sobie za pomocą internetu – jest pisanie tekstów. Wbrew pozorom jest to całkiem prosty sposób na dodatkowe pieniądze. Wystarczy posiadać trochę chęci i czasu

Zarabianie na pisaniu tekstów – czy to jest trudne?

Być może dla osób, które po raz pierwszy słyszą o takiej opcji wydaje się to strasznie skomplikowane i trudne. Jednakże prawda wygląda inaczej.
W internecie na unikalne teksty reklamowe, do pozycjonowania czy po prostu artykuły są poszukiwane. Wielu twórców serwisu nie ma czasu ani chęci pisać dziesiątki czy setki artykułów. Więc po prostu wolą je kupić.
Być może wydaje Ci się że znalezienie takiej osoby jest strasznie trudne – i tu znowu wyprowadzę Cię z błędu. W internecie istnieje kilka serwisów, które pośredniczą w sprzedaży i kupnie tekstów – na przykład textmartket

Zarabianie na pisaniu tekstów – ile zarobię?

 

Za napisanie tekstu zawierającego 1000 znaków – możesz otrzymać 3,3 zł. Nie jest to wielka kwota, ale z drugiej strony jeśli pomyśleć że 1000 znaków to raptem 4 smsy to już inaczej podchodzi się do tematu. Tym bardziej że praktycznie każda z nas ma jakieś zainteresowania. Ma ciekawe wiadomości do przekazania innym.

Mogą dotyczyć one wychowywania dzieci, dbania o urodę, zrobienia szybkiego makijażu, coś o czym lubi opowiadać. Na początku każdemu może sprawić trudność przelanie słów na papier. Ale – trening czyni mistrza – a pisanie tekstów jest bardziej opłacalne niż klikanie w linki. Wypłatę otrzymujesz w chwili gdy uzbierasz 20 zł na ich koncie. Oznacza to sprzedaż 8 artykułów średniej długości – a konkretnie do 2 000 znaków. A na przykład ten artykuł – który jak widzisz wcale nie jest super długi – dobija już do 3 000 znaków 🙂 Więc gdybym napisała coś podobnej długości i wystawiła w Giełda tekstów textmarket – taki artykuł kosztowałby już ok. 10 zł.

Zarabianie na pisaniu tekstów -Jak w praktyce wygląda obsługa portalu textmarket

Jeśli chodzi już o sam portal – to jest prosty i łatwy w obsłudze dla każdego. Nawet jeśli pierwszy raz zakładasz sobie takie konto – bez trudu się odnajdziesz. Sama rejestracja też jest prosta. Nie potrzeba wypełniać nadmiernie długich formularzy i szukać masy danych osobowych. Jedyne o co Cię poproszą przy rejestracji – to adres e-mail.
Autorzy portalu postawili na prostotę – dlatego też wgranie własnego artykułu też jest proste. Wystarczy kliknąć przycisk „Wgraj artykuł”, a następnie uzupełnić formularz w wymagane dane. Są to: tytuł artykułu, słowa kluczowe – czyli słowa opisujące Twój artykuł, Jeśli napisałaś tekst o cellulicie – to słowami kluczowymi będzie np. cellulit czy pomarańczowa skórka, pielęgnacja skóry i tym podobne. Wzbieramy także kategorie wpisu -czyli czy tekst jest na tematy biznesowe czy może dotyczy urody. Podczas wpisywania artykułu na dole strony znajdziemy informację, z ilu znaków już składa się nasz artykuł oraz za jaką cenę można sprzedać artykuł.
Po napisaniu artykułu czekamy, aż zostanie sprawdzony przez moderatora i zaakceptowany, a następnie czekamy aż go ktoś kupi.
A gdy uzbieramy minimum – wypłacamy pieniądze i mamy dodatkową gotówkę na koncie.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *