Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

jak_szybko_schudn_do_lataJak szybko schudnąć do lata? Coraz częściej to pytanie chodzi Ci po głowie. W końcu - nic dziwnego. Wyglądasz przez okno i widzisz budzącą się do życia przyrodę. Czujesz, że lato jest tuż tuż. Z drugiej strony przeglądasz się w lustrze - i z przerażeniem stwierdzasz, że zimowe krągłości i dodatkowe kilogramy nie roztopiły się wraz ze zmianą aury. Dalej są z Tobą - a lato i upragnione wakacje coraz bliżej. To już ostatni dzwonek na poprawę wyglądu i zrzucenie niechcianych kilogramów, które zostały po zimie. Sposobów na powrót do formy jest wiele. Jednak Ty - jako samotna matka nie dysponujesz nadmiarem czasu czy pieniędzy. Dlatego poznaj 7 prostych i tanich sposobów na zgrabne ciało do lata.

 

Więcej…

 
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

girl-2366438_1920Zabiegi przy użyciu fal ultradźwiękowych to coraz bardziej powszechna metoda leczenia, wykorzystywana m.in. w fizykoterapii czy medycynie estetycznej. Fale ultradźwiękowe mogą bowiem nie tylko leczyć, lecz także poprawiać wygląd skóry twarzy czy wybranych partii ciała. Kiedy w szczególności warto skorzystać z zabiegów ultradźwiękami? Podpowiadamy, kto powinien się na nie zdecydować!

Więcej…

 
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

silybum-marianum-848753_640 Od niedawna można powiedzieć, że z roku na rok rośnie zainteresowanie różnego rodzaju naturalnymi składnikami, które mają mieć dobroczynny wpływ na nasz organizm. Pośród nich pojawiają się liczne rośliny, zioła. Można zaliczyć do nich ostropest plamisty, który ma świetny wpływ na nasz organizm. Jest to produkt, który może mieć zbawienny wpływ na naszą wątrobę, jest to skarbnica przeciwutleniaczy, które mogą chronić przed chorobami nowotworowymi. Warto wiedzieć o nim nieco więcej.

Więcej…

 
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

tabletkiKażdy znajdzie dziś w swoim otoczeniu osobę, które stosowała lub stosuje tabletki na odchudzanie, a także wiele kobiet i coraz częściej także mężczyzn zastanawia się nad sięgnięciem po nie. Czego możemy się spodziewać i jak działają takie środki?

Więcej…

 
Więcej artykułów…