Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

  harePragniesz zmienić coś w swoim wyglądzie, ale brakuje Ci pomysłu? To dobry moment, aby poeksperymentować nieco z włosami. Nie chodzi tu o diametralne zmiany, ale o delikatne odświeżenie fryzury i zaakcentowanie ich naturalnej, ciemnej barwy. Efekt rozjaśnionych słońcem włosów to idealna propozycja na nadchodzące jesienne dni. Dzięki niestandardowym technikom koloryzacji możesz zatrzymać wspomnienie słonecznych wakacji na włosach. Zabieg rozjaśniania określonych pasemek możesz wykonać we własnym domu przy użyciu odpowiedniej farby. Sprawdź, jak uzyskać efekt muśniętych słonecznym blaskiem włosów.

Więcej…

 
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
kosmetyki-do-twarzyNaturalne kremy do twarzy stają się coraz popularniejsze. I to nie tylko w kręgu zapalonych miłośników zdrowego odżywiania i pielęgnacji, ale powoli również wśród kobiet, które na co dzień dbały o swoją skórę stosując typowe drogeryjne preparaty. Czy kremy naturalne są w stanie zapewnić skórze intensywne nawilżenie? Czy naturalne kremy do twarzy są lepsze od tworów drogeryjnych? Z pewnością tak, gdyż tworzą odpowiednią barierę ochronną skóry twarzy, która jest najbardziej narażona na szkodliwe czynniki atmosferyczne i wysuszanie.

Więcej…

 
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
creaamWiele kobiet jest bardzo negatywnie nastawiona do kremów przeciwzmarszczkowych. Wynika to z tego, że wiele artykułów znajdujących się w internecie czy prasie, podkreśla, że proces starzenia się skóry jest nieunikniony i nie da się go zatrzymać. To prawda, jednak nie wyklucza to jednocześnie tego, że dobre przeciwzmarszczkowe produkty mogą skutecznie zminimalizować objawy starzenia się skóry. Nie sięgając po krem na zmarszczki tylko pogarszasz kondycję swojej dojrzałej cery. W artykule skupiamy się na kremie przeciwzmarszczkowym Mixa, udowadniając, że naprawdę jest skuteczny!

Więcej…

 
Więcej artykułów…