Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
39817884_6989d161a2_bW swoim kręgu znajomych i w rodzinie znana jestem z tego, że mam ogromne pokłady cierpliwości, dobre serce i ogólnie trudno wyprowadzić mnie z równowagi. Jest to prawda, jestem osobą spokojną, zupełnie niekonfliktową, która ma mnóstwo zrozumienia dla wszystkich i wszystkiego.

Więcej…

 
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Icmeler_Marmaris_Beach_TurkeyMyślałaś już o tym gdzie pojechać na tegoroczne wakacje? Lubisz zwiedzać? A może wolisz spędzać czas na opalaniu i spacerach brzegiem morza? Możesz to połączyć. Wystarczy, że wybierzesz się na wakacje do malowniczej Turcji, która oferuje świetną pogodę, atrakcje turystyczne oraz piaszczyste plaże położone nad błękitną laguną.

Więcej…

 
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
142141565032329600_1Wybór podarunku, którym chcemy obdarować mniej lub bardziej bliską osobę (szczególnie jeśli jest to rodzic samotnie wychowujący dzieci), wiąże się często z ryzykiem, że nie do końca trafimy w gusta jubilata czy solenizanta. Wiadomo przecież, że to co nam się podoba, niekoniecznie musi zachwycić kogoś innego. Choć podobno powinno się kupować innym to, co nam samym sprawiłoby radość.

Więcej…

 
Więcej artykułów…